YapıRadar.com SIKÇA SORULAN SORULAR

YapıRadar.com, kullanıcı dostu bir platform ile tedarikçilerimizin, kazanca en hızlı, şeffaf ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR

YapıRadar.com, yeni ve mevcut inşaat projelerini takip etmenize destek olmak için oluşturulmuş bir inşaat veri bankasıdır. YapıRadar.com ile Türkiye’deki yeni inşaat projelerini gerçek zamanlı olarak takip edebilir, müteahhit firmaların satın almaları ile ilgili satın alma taleplerini görebilir, projeler hakkında ihtiyacınız olan tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. (ör. Nitelikli konutlar, Oteller, AVMler, İş merkezleri vb ).

YapıRadar.com size, Türkiye’deki yeni ve mevcut inşaat projeleri hakkında detaylı bilgi verir. Bu platformu kullanarak; Mevcut ve yeni inşaat projeleri takip edebilir, detaylarına ulaşabilir, projelere ait tüm detayları görebilir, çözüm ortaklarının şirket ve iletişim bilgilerine kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte satın alma taleplerini de takip ederek yeni iş fırsatları yaratabilirsiniz. Performans takip panelimiz ile de işin rakamsal ve istatistiki takibini yapabilirsiniz.

Projelere 3 ayrı iletişim kanalını kullanarak ulaşıyoruz. Bu kanallar; sahada şantiye ziyaretleri ile yapılan yüz yüze görüşmeler, web siteleri üzerinden yapılan taramalar ve telefonla şantiye yetkililerine ulaşarak alınan bilgi ve veriler. Aldığımız bu bilgi ve verileri kontrol ediyor ve üyelerimiz için faydalı bilgilere dönüştürerek platformumuzda üyelerimizin hizmetine sunuyoruz.

YapıRadar.com, üyelik sitemi ile çalışan kapalı bir İnşaat projeleri veri bankasıdır. Bu veriler ışığında, inşaat firmalarının satın alma taleplerini de üyelerinin bilgisine sunan YapıRadar.com, bu sayede, müteahhit firmalar ve tedarikçiler arasında ciddi bir iş hacmi yaratmaktadır. Bu verileri işlerinde kullanabilen işletmeler, üyelikleri onaylandığı andan itibaren portalımızdan yararlanabilirler. Örnek olarak; tedarikçi firmalar, müteahhit firmalar, katılım bankaları, bankalar vb.

Türkiye’deki inşaat projelerine ait proje detayları, yetkili kişi ve iletişim bilgileri, konum, çözüm ortağı firma detayları ve iletişim bilgileri, proje görselleri vb. bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sistemimiz yeni projelerin siteme güncel olarak eklenmesi, sisteme eklenmiş olan mevcut projelere ait bilgilerinde düzenli güncellenmesi ile çalışmaktadır. Veri güncellemelerinde hedefimiz mevcut proje verilerinin maksimum 2’şer aylık periyotlarda tamamlamaktır.

Konut, Villa, Turizm tesisi, Ofis, Sağlık tesisi, Kültür yapısı, Sanayi tesisi, Ulaştırma, Nitelikli, Konutlar, Oteller, AVM’ler, Fabrika, İş merkezleri, Eğitim merkezleri vb

YapıRadar.com ile en güncel haliyle inşaat projeleri hakkında bilgi bulabilirsiniz. Proje aşamalarını takip edebilir ve yapılan güncellemelerden anlık olarak haberdar edilirsiniz.

YapıRadar.com’da,inşaat projelerinin çözüm ortakları olan ; elektrik proje, elektrik taahhüt, mekanik proje, mekanik taahhüt, mimarlık, firma detay, yetkili ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Portalımız da yer alan iletişim formunu bizimle paylaştığınız da sizinle iletişime geçebileceğimiz gibi, canlı destek’ten yapacağınız talebe anında cevap alır ya da telefon yoluyla bize ulaşarak ta detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, sistemimiz, üye olmak isteyenler için, kolayca ödeme yapılabilmesi ve üyeliğe geçilebilmesi için tasarlanmıştır. Sadece birkaç adımda üyeliğinizi kendinizde aktif edebilmektesiniz.